Na początek zwycięstwo!

We wczorajszej inauguracyjnej potyczce z drużyną z Abramowa KS Ciecierzyn odniósł zwycięstwo. Zainkasowaliśmy pierwsze 3 pkt., choć do końca wynik był niepewny. Już po 15 min GKS Abramów wygrywał 2:0, lecz nasza drużyna nie planowała się tym przejmować. Jeszcze przed przerwą doprowadziliśmy do remisu 2:2. Trener starał sie odpowiednio zmotywować drużynę i uświadomić naszej drużynie, że zwycięstwo jest możliwe. Mieliśmy przewagę strzałów, ale w pierwszej połowie nie mogliśmy tego przeistoczyć w wynik. Druga połowa wyglądała obiecująco ale to Abramów po szybkiej kontrze jakieś 20 min przed końcem meczu strzelił bramkę. Było 3:2 dla gości. Emocje sięgały zenitu, bo chcieliśmy strzelić bramkę by choć zainkasować 1 pkt. W 65 min. po raz trzeci w tym meczu Darek trafił do siatki i był remis. Jednak nikt nie chciał tu cieszyć się z 1 pkt. Obie drużyny starały zgarnąć całą pule. Na szczęście w końcówce udało się to KS'owi. Zwycięstwo na pewno daje mocnego kopa na następne mecze i osłodę na brak wszystkich nowych strojów na ten sezon ;). Bohaterem meczu zostaje oczywiście Darek Drzazga - strzelec 3 bramek. Tylko KSC!