Lanie od lidera

W ramach 19. kolejki LLJM gr. 2 rozegrano wczoraj mecz pomiędzy KS Ciecierzyn a liderującą Zawiszą Garbów. Mecz niestety zakończył się jeszcze gorszym wynikiem niż jesienią, gdzie polegliśmy 0:8, to wczoraj było aż 0:11.

Nasze problemy kadrowe są coraz bardziej odczuwalne. Wyszliśmy na ten mecz w dziesięciu z jednym bramkarzem w polu o_O. Zabrakło na pewno jak na nasz poziom wszechstronnego Kamila Kidyby, szybkiego stopera w postaci Kamila Paradowskiego czy na flance Krystiana Wiącka. Oczywiście brakuje jeszcze wielu innych zawodników. Po prostu nie chcąc walkowera graliśmy w dziesiątkę i walczyliśmy.

Na koniec wspomnę, że nie będziemy mieli do dyspozycji od następnych meczów Kamila Lisa, który będzie miał jakąś operację i to niestety jeszcze bardziej komplikuje złożenie podstawowej jedenastki.

Bijemy się o utrzymanie! ;p

KSC!